Nejlepší nápoje přírodní energie z roku 2022

Nejlepší nápoje přírodní energie z roku 2022

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Zde je náš proces.

Energetické nápoje si klade za cíl zvýšit výkon nebo poskytnout fyziologickou podporu. Ačkoli lidé mohou považovat energetické nápoje za nevýžitové, některé z těchto nápojů mohou obsahovat přírodní a výživné ingredience. /li>

 • Nejlepší možnost černého a zeleného čaje: V8 +Energie
 • Best Yerba Mate and Organic Fruit Juice Option: Guayaki Yerba Mate
 • Nejlepší volba na stromě na stromě: Runa Energetický nápoj
 • Nejlepší možnost výstřelu: Správný divoký čistý po celý den energetické výstřel
 • Často, energetické nápoje obsahují vysoké množství kofeinu, umělé ingredience a cukr. Trh s nápoji však nyní obsahuje energetické nápoje s přirozenějšími ingrediencemi, které výrobci tvrdí, že vytvářejí podobné efekty zvyšující energii. Poskytuje také seznam možností, jak vyzkoušet.

  Jaké jsou přírodní energetické nápoje? Správa potravin a léčiv (FDA) radí, že zdravý dospělý může obvykle konzumovat 400 miligramů (MG) kofeinu denně, aniž by zažil žádné negativní nebo nebezpečné vedlejší účinky.

  Někteří lidé však mohou být citlivější na účinky kofeinu než jiní.

  Jednotlivci, kteří konzumují nápoje s přírodní energií, mohou získat podporu z vitamínů, ovoce, rostlin a přirozeně se vyskytujícího kofeinu v těchto produktech.

  Proč je člověk může použít

  jsou několik důvodů, proč lidé mohou chtít konzumovat přírodní energetické nápoje. Patří mezi ně:

  • Pocit více ostražití ráno
  • Zvyšování fyzického výkonu
  • Zlepšení koncentrace
  • Conzurujete další doplňky
  • Obnovení po cvičení

  Účinnost a přínosy

  Jako způsob, jak zvýšit koncentraci, může kofein v energetických nápojích zvýšit bdělost, zlepšit paměť a zvýšit nálada.

  Existují však smíšené důkazy, které naznačují účinnost těchto nápojů při zlepšování fyzické výkonnosti. Výzkum z roku 2016 však naznačuje, že tomu tak není. Vědci naznačují, že u těch, kteří konzumovali energetické nápoje, nebyl žádný rozdíl ve fyzické výkonnosti ve srovnání s těmi, kteří tak neučinili. Konkrétně nápoje. Národní centrum pro doplňkové a integrativní zdraví však naznačuje některá potenciální rizika spojená s energetickými nápoji. Kofein může také způsobit úzkost, trávicí problémy, problémy se spánkem a dehydrataci. Další studie uvádí, že spotřeba energetického nápoje může zvýšit riziko eroze zubů.

  Jak a kdy je použít jejich produkt.

  Nejlepší přírodní energetické nápoje

  K dispozici je mnoho přírodních energetických nápojů. Níže je třeba zvážit pět produktů.

  Vezměte prosím na vědomí, že spisovatel tohoto článku tyto produkty nezkoušel. Všechny informace jsou v době publikování čistě založeny na výzkumu a správné. Kofein

  120 mg

  Tento produkt s příchutí manga obsahuje ovocnou šťávu, slavnostní třídu a extrakt ze zeleného čaje.

  Existují určité důkazy, které naznačují, že prášek Matcha může zlepšit pozornost a některé aspekty paměti. Ochrana proti degenerativním podmínkám.

  12-balení mangové příchutí shody s hustle je k dispozici pro nákup online za přibližně 40 $. H4> Nejlepší volba černého a zeleného čaje

  kofein

  80 mg

  Tento produkt obsahuje kofein, který se přirozeně vyskytuje v extraktu černého a zeleného čaje. Je to ochucená granátová jablko-blueberry, ale další příchutě zahrnují BlackBerry-Cranberry a Kiwi-melon.

  Obsahuje také řadu vitamínů, včetně:

  • Vitamin C: Tento vitamín má řadu antioxidačních účinků a hraje zásadní roli v imunitní funkci.
  • Vitamin B6: Podle Národních ústavů zdraví (NIH) pomáhá vitamin B6 s metabolismem a funkcí mozku. /li>

  Balení šesti 8 tekutin (FL Oz) V8 +Energetické nápoje jsou k dispozici online za přibližně 19 $. Nejlepší volba Yerba Mate a Organic Fruit Juice

  kofein

  150 mg

  Guayaki Yerba Mate je citronovou, nearbonovaná směs vařené Yerba Mate a Organic Fruit Juice.

  Yerba Mate je druh rostliny, který přirozeně obsahuje kofein. Vzhledem k obsahu kofeinu v tomto nápoji bude člověk po konzumaci pravděpodobně pociťovat zvýšení úrovně energie.

  12 balení 15,5 fl oz plechovek Guayaki Yerba Mate je k dispozici online za zhruba 35 $. Odvozená možnost

  kofein

  150 mg

  Podle The the the the the the the Výrobci, tento nápoj s příchutí bobule obsahuje pouze sedm ingrediencí, z nichž nejvýznamnější je organický Guayusa-druh stromu.

  Přehled Guayusa poznamenal, že tento strom může mít antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

  12 balení 12 FL oz plechovek Runa Energy Drink je k dispozici pro nákup online za zhruba 30 $. H4> Nejlepší volba výstřelu

  kofein

  180 mg

  Tento produkt s příchutí zázvoru je malý nápoj, který obsahuje 180 mg kofeinu. Studie z roku 2019 dospěla k závěru, že bílá hroznová šťáva může snížit index tělesné hmotnosti u starších žen.

  Nakupujte nyní

  Alternativy

  Pro zvýšení duševního a fyzického výkonu může člověk chtít zvážit následující alternativy k energetickým nápojům:

  • Získat více spánku: Starší výzkum uvádí, že deprivace spánku může narušit schopnost člověka provádět úkoly. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) doporučují, aby dospělí dostali alespoň 7 hodin spánku. Energie než ti, kteří spotřebovali rafinovanější zrna a přidané cukry. Jedna studie naznačuje, že poruchy https://recenzeproduktu.top/ spánku převládají u lidí, kteří kouří, než u těch, kteří tak neučiní. Proto by osoba, která se chce soustředit na úkol, by měla pravidelně pít vodu po celý den. nápoje. První však má tendenci obsahovat méně cukru a přirozeně se vyskytující zdroje kofeinu. -Rich Dieta.
  • Výživa/strava

  Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro zdroje a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Více o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční politiky .

  • Breymeyer, K. L., et al. (2016). Subjektivní hladina nálady a energie

  Contents

  Get a quote

  If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.